Drzwi

Drzwi to wizytówka każdego wnętrza. Ich dopasowany design oraz idealnie pracujący mechanizm to gwarancja udanej aranżacji. Szeroki wybór możliwości – od rodzaju materiału z którego wykonane jest skrzydło, opcji wykończenia, aż po wybór ościeżnicy – pozwala na dobranie bezkompromisowego rozwiązania.

Zalety naszej oferty drzwi:

  • Indywidualne podejście do każdego klienta
  • Szeroki wybór rozwiązań
  • Najwyższa jakość oferowanych produktów
  • Realizacja nawet najbardziej nietypowych projektów (np. drzwi wysokie, bez górnej belki, stylizowane, z własnym wzorem)
Kontakt

Poznaj bliżej nasze drzwi!

Poznań, ul. Głogowska i Św. Michała
Wrocław, Plac Orląt Lwowskich

Drzwi

Najpopularniejsze obecnie są drzwi bezprzylgowe z ukrytymi zawiasami wykończone lakierem.

Drzwi

W zakresie drzwi wewnętrznych nie ma dla nas praktycznie żadnych ograniczeń! Możemy zaproponować bardziej standardowe rozwiązania sprawdzonych i dobrych marek, ale również wyprodukować drzwi na indywidualne zamówienie.

Drzwi możemy wykonać w wielu rodzajach wykończeń: od forniru, przez lakier w kolorze z palety RAL, w wysokim połysku, a nawet… w lustrze.

Oferujemy drzwi z klasyczną ościeżnicą obejmującą mur, z ukrytą ościeżnicą oraz skrzydła suwane.

Lubimy nietypowe wyzwania np. drzwi o wysokości trzech metrów, od podłogi do samego sufitu, zlicowane ze ścianą, z niestandarowymi przeszkleniami.

Aby dobrać idealne rozwiązanie do własnych potrzeb zapraszamy do salonów: Poznań, ul. Głogowska 261A i Św. Michała 73 oraz Wrocław, Plac Orląt Lwowskich 20 d.

asilo

Firma Entra tworząca markę drzwi Asilo istnieje na rynku od 30 lat. W swojej ofercie ma fornirowane drzwi wewnętrzne najwyższej jakości, które łudząco przypominają drzwi wykonane w całości z naturalnego drewna. Rozwiązania tej marki wyróżnia ciekawy wygląd, praktyczne wykończenie, a także wyjątkowa funkcjonalność. Drzwi są wytrzymałe i odznaczają się wysoką izolacją akustyczną.